• Okulumuz Uluslararası Antalya Altın Kep Yarışmasında Türkiye Birincisi Oldu...
    • Okulumuz Yeniden Erasmus+ Eğitimi İçin Avrupa Yollarında...
    • Okulumuz Uluslararası İstanbul Gastronomi Yarışmasında "Yılın En Başarılı Lisesi" Oldu...
Üyelik Girişi
Site Menüsü

Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Tanıtım Videosu
  Yiyecek içecek hizmetleri alanı altında yer alan mutfak dalı ile aşçı, pastacılık dalı ile pastacı, servis dalı ile servis elemanı, bar dalı ile barmen-barmaid, hosteslik dalı host-hostes meslek elemanlarının yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim verilen alandır. Bu video, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanının tanıtımı amacıyla hazırlanmıştır.
  2758 kez izlendi 2060 gün önce


  Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı, Konaklama Seyahat Hizmetleri Alanı ve Muhasebe ve Finasman Alanlarında öğrencilere eğitim-öğretim verilen ve sektörün ihtiyaç duyduğu ara eleman ihtiyacını yetiştiren bir ortaöğretim okuludur. Bu video aynı zaman da Fethiye Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi okulunun "Mimari Yerleşkesini" tanıtan bir videodur.
  6237 kez izlendi 3586 gün önce


  Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Aşçılık Dalı
  Mutfak Sanatları Akademisinin Cordon Blue Okulu patentli başarılı eğitmen şeflerinden Özgür Önol, sizlere Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Aşçılık – Mutfak Dalı hakkında önemli bilgilendirmeler yapıyor…
  3934 kez izlendi 3617 gün önce


  MSA Tanıtım Videosu
  Mutfak Sanatları Akademisi, yiyecek içecek hizmetleri alanında profesyonel eğitim veren başarılı bir özel eğitim kurumudur. Bu video sizlere MSA’yı tanıtacak.
  2078 kez izlendi 3629 gün önce


  Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi - USLA
  Türkiye'nin ilk uluslararası ağırlama akademisi olarak kurulan Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi (USLA), bir yandan yurt dışı eğitim ve ücretli staj imkanlarıyla gençlere yeni kariyerler kazandırırken, diğer yandan da sektörün nitelikli aşçı talebini karşılamayı vizyon edinmiş çok değerli bir eğitim kurumudur.
  2600 kez izlendi 4201 gün önce


  Yiyecek İçecek Hizmetleri
  Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan bu videoyla Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı ve bu alanda çalışan tüm personellerin görevleri ve sorumlulukları hakkında önemli bilgiler veriyor. Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Fethiye Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi)
  3067 kez izlendi 4208 gün önce


  MSA ile Yeni Bir Kariyere Ne Dersiniz?
  Mutfak Sanatları Akademisi – MSA, Aşçılık mesleğine ilgi duyanlara bu mesleği en ince ayrıntılarıyla öğreterek bireylere yeni bir kariyer kazanma imkânı ve şansı veriyor…
  2032 kez izlendi 4240 gün önce


  The House Atelier
  The House Cafe'nin deneyimli ve başarılı şeflerinin önderliğinde; isterseniz arkadaşlarınızla kendi Atelier çalışmanızı yaratabilir ya da var olan kurslara dahil olarak, yepyeni insanlarla tanışma ve kaynaşma fırsatı bulabilirsiniz.
  1704 kez izlendi 4259 gün önce


  Yiyecek İçecek İşletmeciliği Eğitimi
  Mutfak Sanatları Akademisi Yiyecek İçecek Danışmanı ve Eğitmeni sayın Osman Serim, sizler için Aşçılık ve Yiyecek İçecek İşletmeciliği Eğitimi hakkında önemli bilgiler veriyor… Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Fethiye Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi)
  4631 kez izlendi 4355 gün önce


  Mutfak Sanatları Akademisi TRT Türk'te
  TRT Türk'te yayınlanan İşim Hayatım programına konuk olan şefimiz Özgür Önol, kariyer olarak profesyonel aşçılığı ve Mutfak Sanatları Akademisi'ni anlatıyor...
  2434 kez izlendi 4376 gün önce


 

 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret660230